|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Întrerupător inteligent tactil Livolo, protocol EC, 1 clapa, Alb VL-FC1Z2-2WP
Articolul nr.
VL-FC1Z2-2WP
В наличии
690MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | întrerupător tactil |
|---|---|
| Funcția întrerupătorului | simplu |
| Acționare la distanță | De pe telefon, prin intermediul hubului Livolo |
| Panou / Rama | Inclus(ă), material scticlă securizată OpiWhite |
| Numar de doze | 1 |
| Dimensiuni | 80x80 mm |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Putere maximă instalată | 1000 W |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться




