|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Întrerupător tactil LIVOLO 3 clape (1+2), 2 posturi, Alb VL-C701C702-11
Articolul nr.
VL-C701C702-11
В наличии
835MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | întrerupător tactil |
|---|---|
| Funcția întrerupătorului | simplu |
| Panou / Rama | Inclus(ă), material scticlă securizată OpiWhite |
| Numar de doze | 2 |
| Dimensiuni | 80x151 mm |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Curent nominal | 5 A |
| Putere maximă instalată | 1000 W / clapă |
| Consum propriu | < 0.1 mW |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
Recenzie sau comentariu nou
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться












