|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Întrerupător tactil LIVOLO pentru draperie, wireless 2 clape, 1 modul, Nergu VL-C702WR-12
Articolul nr.
VL-C702WR-12
В наличии
950MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | întrerupător tactil |
|---|---|
| Funcția întrerupătorului | acționare jaluzele |
| Acționare la distanță | Cu telecomanda (se procura separat) |
| Panou / Rama | Inclus(ă), material scticlă securizată OpiWhite |
| Numar de doze | 1 |
| Dimensiuni | 80x80 mm |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Curent nominal | 5 A |
| Putere maximă instalată | 1000 W / clapă |
| Consum propriu | < 0.1 mW |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
| Necesită nul | NU |
| Compatibilitate | Instalare în doze rotunde standard Ø60 mm |
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться




