|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Întrerupător tactil LIVOLO pentru sonerie, 1 clapă, 1 modul, Alb VL-C701B-11
Articolul nr.
VL-C701B-11
В наличии
635MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | întrerupător tactil |
|---|---|
| Funcția întrerupătorului | buton sonerie |
| Panou / Rama | Inclus(ă), material scticlă securizată OpiWhite |
| Numar de doze | 1 |
| Dimensiuni | 80x80 mm |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Curent nominal | 5 A |
| Putere maximă instalată | 1000 W / clapă |
| Consum propriu | < 0.1 mW |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
Recenzie sau comentariu nou
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться




