|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Priză Livolo tip Schuko simplă cu protecție, Auriu VL-C7C1EUWF-13
Articolul nr.
VL-C7C1EUWF-13
В наличии
255MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | priză de curent |
|---|---|
| Panou / Rama | Inclus(ă), material scticlă securizată OpiWhite |
| Numar de doze | 1 |
| Dimensiuni | 80x80 mm |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Curent nominal | 16 A |
| Putere maximă instalată | 3500 W |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
Recenzie sau comentariu nou
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться





