|
Cantitate
|
Preț
|
||
|
|
|||
Modul întrerupător tactil Livolo cap scară 2 clape VL-C702S
Articolul nr.
VL-C702S
Нет в наличии
560MDL
Avantajele tale
📞
Confirmăm telefonic comanda
↩️
Schimb și retur conform politicii magazinului
Caracteristici
| Tipul produsului | întrerupător tactil |
|---|---|
| Funcția întrerupătorului | cap-scară |
| Panou / Rama | Nu este inclus(ă) |
| Tensiune maximă | 250 V |
| Curent nominal | 5 A |
| Putere maximă instalată | 1000 W / clapă |
| Consum propriu | < 0.1 mW |
| Producător | LIVOLO |
| Originea | China |
Recenzie sau comentariu nou
Distribuie pe rețelele de socializare
Рассказать
Поделиться








